Ana Sayfa Haberler TechCrunch Founder Summit oturumları için izleyici oyları alınmaya başladı
Haberler

TechCrunch Founder Summit oturumları için izleyici oyları alınmaya başladı

Paylaş
TechCrunch Founder Summit oturumları
Paylaş

TechCrunch tarafından düzenlenen ve teknoloji girişimcilerini bir araya getiren her yılki Founder Summit etkinliği, 4 Kasım 2026 tarihinde Boston’da gerçekleştirilecek. Bu önemli buluşmanın öncesinde, TechCrunch Founder Summit oturumları arasından hangilerinin Audience Choice seçimiyle davet edileceğinin belirlenmesi için izleyici oy kullanma süreci başlatıldı. TechCrunch Founder Summit oturumları için izleyici oylarının aktif kullanılması, etkinlik içeriğinin daha geniş kitlelerin taleplerine göre şekillenmesi açısından büyük önem taşıyor.

TechCrunch Founder Summit oturumları neden önemli?

Founder Summit, teknoloji girişimcileri, yatırımcıları ve sektördeki profesyonelleri bir araya getirerek yenilikçi fikirlerin paylaşılmasını ve yatırım fırsatlarının oluşmasını sağlıyor. Etkinlikte yer alan oturumlar, katılımcıların güncel teknoloji trendlerini, girişimcilik stratejilerini ve yeni ürün lansmanlarını takip edebileceği değerli içerikler sunuyor. Bu yılın Audience Choice oturumlarının belirlenmesinde izleyicilerin oy kullanması, etkinliğin katılımcılar açısından daha etkin ve faydalı olmasına katkı sağlıyor.

İzleyici oyları nasıl kullanılıyor?

TechCrunch, etkinlik öncesinde oldukça yoğun bir konuşmacı başvuru akışı alıyor. Başvurular arasından etkinlikte yer almaya hak kazanan oturumlar; izleyiciler tarafından verilen oylarla Audience Choice kategorisinde belirleniyor. Bu mekanizma, katılımcıların ilgisini çeken konuların ön plana çıkmasını sağlayarak etkinlikle ilgili deneyimi kişiselleştirme imkânı sunuyor. İzleyicilerin oy kullanması için TechCrunch tarafından özel bir platform oluşturuldu ve kullanıcı dostu arayüz sayesinde kolayca seçim yapılabiliyor.

TechCrunch Founder Summit oturumları kullanıcı deneyimini nasıl etkiliyor?

Audience Choice olarak seçilen oturumlar, etkinlik programında öncelikli sırada yer alıyor. Bu durum, katılımcıların kendi ilgi alanlarına uygun içeriklere ulaşmasını kolaylaştırıyor ve etkinlikte daha verimli vakit geçirmelerine olanak tanıyor. Ayrıca, bu yöntemle katılımcıların aktif olarak programın şekillenmesine katkıda bulunması sağlanarak, topluluk hissiyatı güçlendiriliyor.

Şirketlerin ve girişimcilerin etkinlikten beklentileri

TechCrunch Founder Summit oturumları, girişimciler için geniş ağ kurma ve yatırımcılar ile doğrudan iletişim kurma fırsatı sunuyor. Audience Choice oturumları ise şirketler için hedef kitleye doğrudan erişim anlamına geliyor. Bu oturumlarda yer almak, girişimlerin görünürlüğünü artırırken, yatırımcıların ilgisini çekme potansiyelini yükseltiyor. Etkinliğin interaktif doğası da iş birlikleri ve yeni yatırım anlaşmalarının doğmasına ön ayak oluyor.

Sonuç olarak TechCrunch Founder Summit oturumları nasıl şekillenecek?

TechCrunch Founder Summit 2026’da izleyicilerin oylaması sonucunda belirlenecek oturumlarla program zenginleşecek ve katılımcıların beklentilerine uygun bir deneyim yaşanacak. İzleyici oylarının sürece aktif katılımı, etkinliğin kalitesini ve etkinlik sonrası dönüşüm sağlama kapasitesini artıracak. Bu nedenle teknoloji sektöründeki profesyonellerin ve girişimcilerin oy kullanma fırsatını değerlendirmesi önem taşıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

TechCrunch Founder Summit oturumları için oy kullanmak nasıl mümkün?

Oy kullanmak isteyen katılımcılar, TechCrunch’ın resmi internet sitesi üzerinden Audience Choice oturumlarını görüntüleyip oylarını kullanabilirler. Kullanıcı dostu arayüz ile aday oturumlar kolayca incelenebilir.

Oturumlarda hangi tür içerikler yer alacak?

Oturumlarda teknoloji girişimciliği, inovasyon, yeni ürün tanıtımları ve sektör trendleri gibi güncel ve ilgi çekici konular ele alınacaktır. İzleyici oylaması, en çok talep gören oturumların programda yer almasını sağlar.

Audience Choice oturumları neden önemli?

Audience Choice oturumları, izleyici taleplerine göre belirlenen ve etkinlik programına yön veren içerikleri temsil eder. Bu yöntemle katılımcılar programın şekillenmesinde doğrudan söz sahibi olur ve etkinlik daha interaktif hale gelir.

Ayrıca okuyun: Waymo robotaksi hizmetleri Almanya’nın Münih şehrine geliyor · Claude Cowork hafıza paylaşımı cowork uygulaması hafıza paylaşımı özelliği kazandı

Kaynak: Orijinal haber

Paylaş

2 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

iPhone Duo fiyatları Türkiye’de dünya genelinin en yükseği oldu

iPhone Duo fiyatları hakkında neler biliniyor?Apple'ın yeni katlanabilir telefonu iPhone Duo, 2026...

Apple iOS 27 güncellemesini 14 Eylül’de yayımlayacak

Apple, 2026 yılının önemli gelişmelerinden biri olarak iOS 27 güncellemesinin çıkış tarihini...

iPhone fiyatları Türkiye’de iPhone fiyatları yeniden zamlandı ve yükseldi

iPhone fiyatları Türkiye hakkında neler biliniyor?Türkiye'de iPhone fiyatları Türkiye'de zamlandı ve güncel...

iPhone Duo fiyatı Türkiye’de açıklandı ve detaylar paylaşıldı

iPhone Duo fiyatı hakkında neler biliniyor?Apple’ın ilk katlanabilir modeli iPhone Duo Türkiye’de...

OyunTimi - Oyun haberleri
Gizliliğe genel bakış

Bu web sitesi, size mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunabilmek için çerezleri kullanır. Çerez bilgileri tarayıcınızda saklanır ve web sitemize döndüğünüzde sizi tanımak ve ekibimizin web sitesinin hangi bölümlerini en ilginç ve yararlı bulduğunuzu anlamasına yardımcı olmak gibi işlevleri yerine getirir.